istanbul escort
HABER AKIŞI

Kart sınırında 3 isim var

 Tarih: 13-11-2018 04:00:00
Bu sezon başında özellikle görülen kırmızı kartlar nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşayan Eskişehirspor da sarı kartlarda oyuncuların ve teknik ekibin canını sıkıyor.

Kırmızı Şimşeklerde Elazığspor maçı öncesinde kaleci Ekrem Kılıçarslan ile İbrahim Halil Öner 3’er sarı kartla maça çıkmışlardı. İki oyuncu bu maçtan kartsız ayrılınca cezalı duruma düşmekten kurtuldular.

Bu iki oyuncuya Elazığ maçında kart gören Mehmet Feyzi Yıldırım da eklendi. İlk devrenin sonuna kadar kazasız belasız kartsız bir lig dileğinde bulunan teknik heyette bu oyunculara kart görmemeleri konusunda uyarı yapması bekleniyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı