HABER AKIŞI

Kardeşçe gelecek için ‘evet’

 Tarih: 28-03-2017 04:00:00

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Tülay Selamoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir ile birlikte Gazipaşa mahallesindeki roman vatandaşlar ile buluştu. 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında neden Evet denilmesi gerektiğini ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgi veren Selamoğlu, "Yeni sistem ile ileri demokrasinin olmazsa olmaz ilkesi olan yüksek temsil anlayışını bir adım ileri taşımanın ve milletvekili sayımızı 600'e çıkarmanın tam vakti. Demokrasimizi bir adım ileri taşımak, büyük Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmak için elimizdekiler ile yetinmekten çok daha fazlası gerekiyor, dedi. Roman vatandaşların sorularını yanıtlayan Selamoğlu ve Yalçın’ın, "kavga ve kaos değil, üreten ve kardeşçe yaşayan bir Türkiye için kararımız "Evet" olmalı, "İnşallah 16 Nisanda kadınlarımızın da özverili ve inançlı çalışmalarıyla sandıklardan netice olarak evet çıkacak. Ülkemizin geleceğini değiştirip dünya tarihine bir iz düşmüş olacağız" dedi. HM

 

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı