HABER AKIŞI

Karalar bağladık

 Tarih: 29-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da takımın ayağa kalkması adına en çok güven veren isimlerden siyahi oyuncularımız Bruno Mezenga, Chikeliba Ofoedu ve Jerry Akaminko gibi futbolcular yeşil sahalarda son haftalarda yoklukları ve varlıkları belli değil. Parasal anlamda yönetimle ters düşen isimlerden Akaminko’nun tüm ödemelerinin ödenmesi de bu oyuncunun eski günlerine dönmesine bir olanak sağlamadı. Bruno Mezenga’nın golcülüğü bu sezon tartışma konusu oldu. Son oynanan Elazığspor karşısında Ofoedu’nun alda at dercesine verdiği pasında kale önünde topu auta atması kafasının sahada değil dışarıda olduğunu kanıtlıyor gibiydi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı