istanbul escort
HABER AKIŞI

Karacan sorunu çözdü

 Tarih: 16-10-2018 04:00:00
Eskişehir Mermerciler Derneği Başkanı Abdülkadir Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'ı Ankara'da ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini aldığımız Dernek Başkanı Sönmez, öncelikle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcısı Ahmet Koca'yı bakanlıkta ziyaret ettiklerini belirterek, daha sonra kendilerini Karacan'ın 4,5 saat boyunca  TBMM'nde ağırladığını söyledi. AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a mermercilerin ve sektörün sorun ve sıkıntılarını dile getirdiklerini belirten Abdülkadir Sönmez, "Sayın Karacan, mermercilerin her zaman yanında olduğunu ve olmaya devam ettiğini belirterek sorunların çözümü için çalışacağını ifade etti. Milletvekilimiz Karacan bizim mermercilerin bazı sorunlarını da çözdü. Kendisine teşekkür ediyoruz. İlgi ve alakasını her zaman bizden esirgemedi. Son olarak mermercilere KOSGEB'in destek olması  konusunda girişimlere hemen başlattı" dedi. Eskişehir Mermerciler Odası Başkanı Abdülkadir Sönmez daha sonra AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a el işlemeli mermer saat hediye etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı