HABER AKIŞI

Karacan sorunu çözdü

 Tarih: 16-10-2018 04:00:00
Eskişehir Mermerciler Derneği Başkanı Abdülkadir Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'ı Ankara'da ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini aldığımız Dernek Başkanı Sönmez, öncelikle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcısı Ahmet Koca'yı bakanlıkta ziyaret ettiklerini belirterek, daha sonra kendilerini Karacan'ın 4,5 saat boyunca  TBMM'nde ağırladığını söyledi. AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a mermercilerin ve sektörün sorun ve sıkıntılarını dile getirdiklerini belirten Abdülkadir Sönmez, "Sayın Karacan, mermercilerin her zaman yanında olduğunu ve olmaya devam ettiğini belirterek sorunların çözümü için çalışacağını ifade etti. Milletvekilimiz Karacan bizim mermercilerin bazı sorunlarını da çözdü. Kendisine teşekkür ediyoruz. İlgi ve alakasını her zaman bizden esirgemedi. Son olarak mermercilere KOSGEB'in destek olması  konusunda girişimlere hemen başlattı" dedi. Eskişehir Mermerciler Odası Başkanı Abdülkadir Sönmez daha sonra AK Parti MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'a el işlemeli mermer saat hediye etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı