HABER AKIŞI

Karacan’dan Keskin’e ziyaret

 Tarih: 30-03-2018 04:00:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Namlı Şirketler Gurubu İcra Kurulu Başkanı ve Şehir Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Keskin’i ziyaret etti.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan ile Murat Keskin şehir ve ülke sorunları konusunda sohbet edip görüş alışıverişinde bulundular. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan yapılan görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Keskin’e işlerinde başarı dileğinde bulundu. Murat Keskin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karacan’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı