istanbul escort
HABER AKIŞI

Karacan’dan destek

 Tarih: 31-10-2018 04:00:00

AK Parti Milletvekili Harun Karacan, “Sıfır Atık Projesi” programının uygulandığı Meserret İnel İlkokulu’na ziyaret gerçekleştirerek uygulama hakkında bilgi aldı. Eskişehir’de tüm kamu kurum/kuruluşlarında uygulanmasının yanı sıra okullarda da yaygın olarak hayata geçirilen bu projede atık oluşumunun önlenmesi, önlemenin mümkün olmaması durumunda atığın en aza indirilmesi, yeniden kullanıma öncelik verilmesi,kaynakların verimli kullanılması, atığın kaynağında ayrı toplanması, etkin toplama sisteminin kurulması ve atıkların geri dönüşümü/geri kazanımının sağlanması için etkin sıfır atık yönetim sisteminin kurulması yer almaktadır. AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hikmet Çelik, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ile birlikte okul müdürü ve öğretmenlerinin katıldığı programda öğrencilere projenin önemi aktarılırken Eskişehir Milletvekili Karacan, verilen bilgiler ve yapılan incelemeler sonucunda projenin ülkemizde oluşan atıkların geri dönüşümü açısından büyük önem taşıdığını ifade etmiş, şehrimize ve ülkemiz için hayırlı olması temennilerini dile getirmiştir. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı