HABER AKIŞI

Karacan Avusturya’da

 Tarih: 14-04-2018 04:00:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Avusturya'da Türk yetkililer, STK temsilcileri ve iş adamlarıyla görüşmeler gerçekleştirdi.

İletişim ofisinden yapılan yazılı açıklamaya göre Milletvekili Karacan, Avusturya ziyaretine Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Başkanı Fatih Karakoca ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek başladı. Karacan, daha sonra Türkiye'nin Viyana Büyükelçisi Mehmet Ferden Çarıkçı, Viyana Din Hizmetleri Müşaviri Veli Hakan Emrem, Avrupa Türk İslam Birliği (ATİB) Genel Başkanı Dr. Nihat Koca ile de ayrı ayrı görüştü, Türk vatandaşların durumuyla ilgili istişarelerde bulundu. MÜSİAD Avusturya Genel Merkezinin ev sahipliğinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş adamları ile "STK Buluşması"  gerçekleştiren Karacan, sorun ve talepleri dinledi. Karacan, Viyana'daki esnafı da ziyaret etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı