HABER AKIŞI

Kaptan yola devam

 Tarih: 06-01-2018 04:00:00

Eskişehirspor cephesinde yönetim futbolcuların ödemeleriyle ilgili olarak ciddi adımlar atıyor. Dün son dakika olarak kaptan Erkan Zengin ve kaleci Kayacan Erdoğan’a ödeme yaptı.

 

Eskişehirspor yönetimi devre arasında futbolculara yönelik ödemelerle ilgili olarak çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Siyah kırmızılı ekipte dün ödeme bekleyen takımın iki önemli kilit isminden kaptan Erkan Zengin ile kaleci Kayacan Erdoğan’a ödemelerin yapıldığı duyuruldu.

Sportif Direktör İzzet Erdoğan’ın yaptığı paylaşımda kaptan Erkan Zengin ve Kayacan Erdoğan’ın ödemelerinin yapıldığını ve takımla yola devam edeceğini açıkladı.

İki oyuncunun kulüpte kalması sevinçle karşılanırken şimdi ödeme bekleyen diğer isimlere de 10 Ocak Çarşamba gününe kadar hesapların görüleceği öğrenldi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı