istanbul escort
HABER AKIŞI

Kaptan inanıyor

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00

İçinden çıkılmaz bir durum alan lisans işlemlerinin olumlu sonuçlanmasını dört gözle bekleyen ve sezonun ikinci yarısı4nda gerçek Eskişehirspor’un sahalarda boy göstereceğine inan kaptan Sezgin Coşkun, taraftarların her karşılaşmada genç kardeşlerine her türlü desteği verdiklerinden dolayı onlara teşekkür etti.

Başkan Halil Ünal ve ekibinin kurulan bu kadronun biran önce sahalarda olması için büyük gayret gösterdiğine dikkat çeken kaptan Sezgin, “Biz sezonun ikinci yarısında zoru başarıp istenilen yerde ligi tamamlamak için hazırız. İnşallah bu şehir de bu takıma gerekli desteği verir” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı