HABER AKIŞI

Kaptan inanıyor

 Tarih: 20-10-2018 04:00:00

İçinden çıkılmaz bir durum alan lisans işlemlerinin olumlu sonuçlanmasını dört gözle bekleyen ve sezonun ikinci yarısı4nda gerçek Eskişehirspor’un sahalarda boy göstereceğine inan kaptan Sezgin Coşkun, taraftarların her karşılaşmada genç kardeşlerine her türlü desteği verdiklerinden dolayı onlara teşekkür etti.

Başkan Halil Ünal ve ekibinin kurulan bu kadronun biran önce sahalarda olması için büyük gayret gösterdiğine dikkat çeken kaptan Sezgin, “Biz sezonun ikinci yarısında zoru başarıp istenilen yerde ligi tamamlamak için hazırız. İnşallah bu şehir de bu takıma gerekli desteği verir” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı