istanbul escort
HABER AKIŞI

Kanal 26’nın canlı yayın başarısı

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00
Türkiye’nin ev sahipliğinde bu yıl 40’ıncısı Antalya’da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası 61 ülkeden bin 206 sporcuyu ve antrenörlerini ağırladı.

15-20 Ekim tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 40.Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasını Kanal 26 Televizyonu hergün16:30'dan itibaren izleyicilerine canlı olarak aktardı. Bir İlke imza atan Kanal 26 Televizyonu müsabakaları, sporcuların başarılı performanslarını, Antalya'daki heyecanı her gün izleyicilerine canlı olarak yayınlayarak hem bilek güreşi sporuna katkıda bulundu hem de bu heyecanlı anlara izleyicilerini ortak etti. Şampiyonada 18 ve 21 yaş kategorisinde bedensel, işitsel ve zihinsel engelliler de yarıştı. Sporcularımız ise başarıları performansları ve aldıkları derecelerle şampiyona da İstiklal Marşı’mızı okutarak, her gün bizlere gurur yaşattı. Eskişehirli sporcuların da yer aldığı milli takımdan ilk şampiyonluk Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Ümran Keser'den geldi. Keser, Milli Takım formasıyla yaptığı müsabakada rakiplerini mağlup ederek 55 kiloda sağ ve sol kolda Dünya Şampiyonu olmayı başardı. Dünya Bilek Güreşi Federasyonu (WAF) tarafından organize edilen ve Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da bu yıl 21'incisi düzenlenen Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonası'nda milli takım sporcuları, 5 altın, 2 gümüş ve 7 bronz olmak üzere 14 madalya kazandı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı