HABER AKIŞI

Kanal 26’nın canlı yayın başarısı

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00
Türkiye’nin ev sahipliğinde bu yıl 40’ıncısı Antalya’da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası 61 ülkeden bin 206 sporcuyu ve antrenörlerini ağırladı.

15-20 Ekim tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 40.Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasını Kanal 26 Televizyonu hergün16:30'dan itibaren izleyicilerine canlı olarak aktardı. Bir İlke imza atan Kanal 26 Televizyonu müsabakaları, sporcuların başarılı performanslarını, Antalya'daki heyecanı her gün izleyicilerine canlı olarak yayınlayarak hem bilek güreşi sporuna katkıda bulundu hem de bu heyecanlı anlara izleyicilerini ortak etti. Şampiyonada 18 ve 21 yaş kategorisinde bedensel, işitsel ve zihinsel engelliler de yarıştı. Sporcularımız ise başarıları performansları ve aldıkları derecelerle şampiyona da İstiklal Marşı’mızı okutarak, her gün bizlere gurur yaşattı. Eskişehirli sporcuların da yer aldığı milli takımdan ilk şampiyonluk Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Ümran Keser'den geldi. Keser, Milli Takım formasıyla yaptığı müsabakada rakiplerini mağlup ederek 55 kiloda sağ ve sol kolda Dünya Şampiyonu olmayı başardı. Dünya Bilek Güreşi Federasyonu (WAF) tarafından organize edilen ve Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da bu yıl 21'incisi düzenlenen Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonası'nda milli takım sporcuları, 5 altın, 2 gümüş ve 7 bronz olmak üzere 14 madalya kazandı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı