HABER AKIŞI

Kampüste değişim

 Tarih: 09-01-2018 04:00:00
Anadolu Üniversitesi, altyapı ve fiziki iyileştirme çalışmaları kapsamında 4 yıllık süreçte pek çok çalışmaya imza attı. Bu kapsamda, yoğun çalışmalar gerçekleştiren ve üniversitenin görünümünün değişmesinde önemli rol oynayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çağın gerekliliklerine göre kendisini yenileyerek modern binası ve beraberinde kullanmaya başladığı yeni üretim sistemleri sayesinde özellikle son yıllarda üretim çeşitliliği ve yeşillendirme anlamında önemli çalışmalara imza attı. Yunus Emre ve İki Eylül Kampüslerinin yanı sıra Borabey Göleti çimlendirme, ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarının uygulandığı alanların başında geldi. İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı