HABER AKIŞI

Kalite yönetim eğitimi

 Tarih: 28-10-2019 04:00:00

Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen ISO 9001/2015 Kalite Yönetim Sistemleri Bilgilendirme Eğitimi verildi.

MMO Eğitim Salonu’nda ISO 9001 Baş Denetçisi Ceren Besleme’nin verdiği eğitime katılım yoğun oldu. ISO 9001 hakkında bilgi veren Besleme, ISO 9001’in kullananlara getirdiği kazanımları anlattı. Ceren Besleme, bu kazanımları şöyle sıraladı: “Stratejik amaç ve hedeflerle yönetilir. Kendini sürekli iyileştiren bir kurum kültürü oluşturur. Kuruluşun mevcut durum tespitleriyle başarıda süreklilik sağlar. Liderlik ve ekip çalışmasına özendirir. Yetkin personelle çalışır. Tercih eden müşteri sayısı artar. Servis ve garanti koşularında iyileştirmeler yapar. Doğru planlamalar ile maliyetler azalır. ISO 9001’i gerçek anlamda uyguluyorsanız ürünleriniz hatasıza yakın olur. Risk tabanlı bir sistem kurulup, işletilmeye başlanır ve bu vesileyle maliyetler azalır.” 

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı