HABER AKIŞI

Kalede sıkıntı yok

 Tarih: 05-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor kalesinde sıkıntı gözükmüyor. Siyah kırmızılı ekibin Antalya kampında takımdan ayrı çalışmalarını sürekli devam ettiren takımın file bekçileri özel çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Siyah kırmızılı takımın kalesini başarıyla sezonun ilk yarısında korumayı başaran Kayacan Erdoğan başta olmak üzere Gökhan Siverek, Ekrem Kılıçarslan ve Ebrar Yiğit Aydın şimdilerde kampta 4 kaleci olarak teknik heyetin gözüne girmek istiyorlar.  Sezon başından bu yana maç kadrolarında yer alan Kayacan sürekli kaleyi korurken Gökhan yedek kaleci olarak yer aldı. Şimdi sezonun ikinci yarısında Ekrem ve Ebrar da kadroda yer alacakları günü iple çekiyorlar. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı