istanbul escort
HABER AKIŞI

Kadir Bıyık’a destek yağıyor

 Tarih: 25-02-2019 03:59:00

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, Şube Başkanları, Türkav Başkanı Hasan Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur İttifakı MHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Kadir Bıyık’ı ziyaret etti. Burada konuşan Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, “Çifteler için hazırladığı güzel projeleri dinlemekten büyük keyif aldık. Yaptığımız kısa şehir turunda halkın kendisine ilgi ve teveccühüne tanık olduk. Ziyaretimizde gösterdiği ilgi samimiyet ve içtenlik için heyetimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretler sonrası MHP İnönü İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İnönü Belediye Meclis Üyesi Adayı Serhat Hamamcı Kadir Bıyık’ın seçim ofisini ziyaret etti. MHP İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Belediye Başkan Adayımıza hayırlı olsun, çıktığı bu yolda her zaman yanındayız diye vurguladı. Akşam seçim çalışmalarına devam eden Kadir Bıyık Canlı hayvan alan, satan ve yetiştiren esnafla bir araya geldi. Sorunları dinleyerek, çözüm yollarını konuştu. Hayvan pazarı ve kesimhaneler konusunda projelerini anlatan Kadir Bıyık, vatandaşlardan destek istedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı