istanbul escort
HABER AKIŞI

Kadir Bıyık’a destek yağıyor

 Tarih: 25-02-2019 03:59:00

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, Şube Başkanları, Türkav Başkanı Hasan Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur İttifakı MHP Çifteler Belediye Başkan Adayı Kadir Bıyık’ı ziyaret etti. Burada konuşan Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, “Çifteler için hazırladığı güzel projeleri dinlemekten büyük keyif aldık. Yaptığımız kısa şehir turunda halkın kendisine ilgi ve teveccühüne tanık olduk. Ziyaretimizde gösterdiği ilgi samimiyet ve içtenlik için heyetimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretler sonrası MHP İnönü İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İnönü Belediye Meclis Üyesi Adayı Serhat Hamamcı Kadir Bıyık’ın seçim ofisini ziyaret etti. MHP İlçe Başkan Vekili Sadık Önal, Belediye Başkan Adayımıza hayırlı olsun, çıktığı bu yolda her zaman yanındayız diye vurguladı. Akşam seçim çalışmalarına devam eden Kadir Bıyık Canlı hayvan alan, satan ve yetiştiren esnafla bir araya geldi. Sorunları dinleyerek, çözüm yollarını konuştu. Hayvan pazarı ve kesimhaneler konusunda projelerini anlatan Kadir Bıyık, vatandaşlardan destek istedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı