istanbul escort
HABER AKIŞI

KADINLARIN ARKASINDAYIZ

 Tarih: 14-02-2018 04:00:00

KADEM’i ziyaret eden AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay,   her zaman kadınların arkasında olduğunu vurgulayarak, herkesi derneğe üye olmaya davet etti.

PROJE YÜRÜTÜYORUM

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.  KADEM Eskişehir Temsilcisi Hatice Kaya ve KADEM komisyon üyeleriyle bir araya gelen Günay, “Kadın toplumun temelidir. Ben bir milletvekili olarak kadınlarımız için yapılan her türlü girişimin arkasında durmaya özen gösteriyorum. Bunun yanında kadınlarımız için birçok proje de yürütüyorum” dedi.

KADEM’E ÜYE OLDU

Günay sözlerine şöyle devam etti: “KADEM’in organizasyon yapısını, komisyonlarını, çalışmalarını destekliyorum. Siyaset üstü bir çalışma ile her kesime ulaşacak olan derneğe tüm kadınlarımızı KADEM’e katkı sağlamaya ve üye olmaya davet ediyorum.” KADEM’in bünyesinde bulunan Halkla ilişkiler, Hukuk, Kültür, Basın, Gençlik ve Eğitim Komisyonları hakkında bilgi alan Milletvekili Günay daha sonra kendisi de KADEM’e üye oldu. (Kaan Özcan)

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı