HABER AKIŞI

Kadın girişimciye destek

 Tarih: 15-09-2020 14:55:21

Şeker Mahallesi, Muhtar Canan Arı’nın katılımlarıyla yeni bir işyerine daha kavuştu.

Açılışı hayırlı olsun dilekleriyle yapan mahalle Muhtarı Canan Arı, "Mahallemiz yeni bir işyerine daha kavuştu. Kadın girişimcilerin hayatın her alanında olması beni ziyadesiyle mutlu ediyor. İnşallah bu sayımız daha da artar.  Kadın girişimcimiz Yeşim Aldemir’i tebrik ediyorum.  ‘insanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır’ Allah hayırlı uğurlu etsin, bol kazançlar versin" dedi.

Açılış Kadın girişimci, Terzi Yeşim Aldemir’in kendi elleriyle diktiği, el emeği göz nuru maske ve tokaların halka dağıtımıyla devam etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Koronanın şakası yok Koronanın şakası yok Eskişehir’de yaklaşık 500 kişinin yaşadığı 5 bloktan oluşan site, Korona virüs (..
Mihalgazi’de orman yangını Mihalgazi’de orman yangını Mihalgazi ilçesinde çıkan orman yangınıyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan..
Avrupa'da yaşayan Türkler'e destek Avrupa'da yaşayan Türkler'e destek Eskişehir İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy Avrupa Birliği Türkleri Kültür..
  SİYASET HABERLERİ
Millet İttifakı buluşması Millet İttifakı buluşması Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın siyasi partilerin temsilcileri ile temas..
HABER ARŞİVİ
Yukarı