HABER AKIŞI

İYİ PARTİ SAHAYA İNDİ

 Tarih: 08-01-2018 04:00:00

Kentte il ve ilçe teşkilatlanmalarını tamamlayan İYİ Parti sahaya çıktı. Parti yöneticileri mahallelere giderek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, Tepebaşı İlçe Başkanı Mehmet Ektaş ile Tepebaşı İlçe Divan Kurulu Üyeleri, Çamlıca, Şirintepe ve Zincirlikuyu mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.“ İl Başkanı Kabukçuoğlu İYİ Parti’yi ortaya çıkaran siyasal, sosyal, ekonomik ve toplumsal nedenleri ve dinamikleri halka anlattı. Tepebaşı İlçe Başkanı Mehmet Ektaş ise İYİ Parti’nin ilkeleri, değerleri, hedefleri ve parti programı hakkında bilgi verdi. Toplantılarda vatandaşlar da İYİ Parti hakkında merak ettikleri konularda soruları parti yöneticilerine yöneltti.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

 Parti yöneticileri, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 13 Ocak Cumartesi günü Eskişehir’e yapacağı ziyarete vatandaşları davet etti. İl Başkanı Kabukçuoğlu yaptığı açıklamada, “Partimiz Tepebaşı bölgesinde başlattığı bu ziyaretleri hazırlanan program dahilinde tüm mahallelere taşımaya devam edecektir” dedi.  Bu kapsamda İYİ Parti teşkilat mensupları yarın da Yeşiltepe ve Esentepe Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını sürdüreceği belirtildi. (Kaan Özcan)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı