istanbul escort
HABER AKIŞI

İYİ Parti evlerde

 Tarih: 30-01-2018 04:00:00
İYİ Parti İl Başkanı Aslan Kabukçuoğlu, İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı ve yönetim kurulu üyeleri ev ziyaretlerine başladı.

İYİ Partililer Yenidoğan Mahallesi'nde ikamet eden Seçkin Teker'in evine giderek mahalle halkı ile buluştu. Ev ziyareti çok samimi bir ortam içerisinde ve karşılıklı fikir alış verişi şeklinde gerçekleşti.

 İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Aslan Kabukçuoğlu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Ev ev dolaşarak vatandaşlarımızla buluşmaya çalışıyoruz. Seçim için gelmediğimizi, hatırlarını sormak için geldiğimizi söylüyoruz. Vatandaşlarımızın acı ve tatlı günlerinde yanlarında olduklarını belirtiyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz. Çalınmadık kapı, halini ve hatırını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak. Gevşemeden, rehavet içinde olmadan, yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat halkımız için çalışacağız. İYİ Parti olarak amaçlarımız arasında, inançlara saygı ve ifade özgürlüğünü sağlayacağız. Sevgi ve saygı dilini hakim kılacağız. İlkelerimiz olarak da, çoğulcu, katılımcı, kapsayıcı pozitif siyaset yapacağız. Sorunlara çözüm bulacağız'' diye ifade etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı