HABER AKIŞI

İttifaka tam destek

 Tarih: 08-05-2018 11:13:00
Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Başkanı Hasan Sezer, "TÜRKAV Eskişehir Şubesi olarak tavrımız Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyin işaret ettiği istikamettedir" dedi.

Kendilerine  ait olmayan söz ve eylemlerde bulunanlara fırsat verilmemesini isteyen Sezer, "Kıymetli Arkadaşlar,   Ülkemiz ve özelinde Eskişehirimiz 24 Haziran'da seçime gidecektir.  TÜRKAV Eskişehir Şubesi olarak tavrımız Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyin işaret ettiği istikamettedir.    Cumhur İttifakı Milletin aklıdır. Taviz vermeden desteklenmelidir.   Eskişehir özelinde sıralamaya giren her adaya desteğimiz tamdır.  Bize ait olmayan söz ve eylemlerde bulunanlara fırsat verilmeyecektir.     Hayatı boyunca TÜRKAV'a aidat ödememiş üyesi olmamış zatların ayrıştırıcı tavırları bizim dışımızdadır.   Türkav üyesi olan her arkadaş liderimizin emrindedir.  Bu zamana kadar İstikametimiz hep Liderimizin işaret ettiği istikamettir.  Eskişehir'de birçok kıymetli arkadaşımız aday adayı olmuştur. Hepsine başarılar diliyoruz. Hepsi bizim için eşit mesafededir.   Genel başkanın sıralamaya koyduğu 7 aday TÜRKAV'in adayıdır. Secim sathı mahalinde TÜRKAV üzerine düşeni azami şekilde yapacaktır.    TÜRKAV 24 Haziran seçimlerine tüm yönetim kurulu ve üyeleri ile ilimiz teşkilatları ile uyum içerisinde olup her türlü göreve hazırdır" dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı