HABER AKIŞI

İTTİFAK BULUŞTU

 Tarih: 25-07-2020 11:54:58
İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Millet İttifakı paydaşı iki partinin İl Başkanları Mehmet Ektaş ve Recep Taşel, son yerel seçimlerde yapılan ittifakın ülke siyaseti ve geleceği için büyük önem taşıdığına dikkat çekerek birlikteliğin bundan sonraki süreçte de devam etmesini temenni etti.

İyi Parti İl Başkanı Av. Mehmet Ektaş, İl Başkan Yardımcısı Neşet ilhan, İl Sekreteri Kazım karaca ile Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet tahta, İl Başkanımız Recep Taşel ve İl Başkan Yardımcıları ile bir araya geldiler. Görüşmede, genel ülke gündeminden ve Eskişehir ile ilgili sorunların karşılıklı çözüm yoluna gidilmesi, bu anlamda ortak çalışma faaliyetlerinin yapılması gerekliliği vurgulandı. Özellikle Tülomsaş‘ın yapı ve statüsünün değiştirilmesi ile ilgili yanlışların tekrar gözden geçirilmesi için çalışmaların yapılması konusunda fikir birliğine varıldı. Ziyaretlerinden dolayı İyi Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş ve beraberindeki heyete teşekkür eden CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, son yerel seçimlerde İyi Parti ile yapılan ittifakın ülke siyaseti ve geleceği için büyük önem taşıdığına dikkat çekerken bu birlikteliğin bundan sonraki süreçte de devam etmesini temenni ettiklerini dile getirdi.

  GÜNDEM HABERLERİ
EĞİTİMDE DEV İMZA EĞİTİMDE DEV İMZA Eskişehir Valiliği ile Hayırsever Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş arasında eğitim..
KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI KÖMÜR KARASI EKMEK PARASI Ateş, duman ve kavurucu sıcağın altında gün boyu ter döken meşe kömürü işçileri,..
SUYUMUZ TEHLİKEDE SUYUMUZ TEHLİKEDE Porsuk havzasındaki içme, kullanma ve tarımsal sulama suyu sıkıntısını değerlend..
Son tatbikatla görev tamam Son tatbikatla görev tamam Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi stajyerlerin eğitimlerini tamamladı. Eğitimlerin..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı