HABER AKIŞI

İstismara 15 yıl

 Tarih: 11-05-2018 04:00:00
Eskişehir’de eşinin önceki evliliğinden olan 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan sanık, mahkeme tarafından 15 yıl hapis ile cezalandırıldı.

1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasında, tutuklu sanık Ramazan K (41) ile mağdur yakınları ve avukatlar salonda hazır bulundu. Sanık Ramazan K savunmasını yaparken kendisine kumpas kurulduğunu öne sürerek, “ Tahliyemi ve beraatimi istiyorum” ifadelerini kullandı.  TCK’nın ilgili maddesi gereği suçun işleniş şekli ve kastının yoğunluğu göz önünde bulunduran mahkeme heyeti, sanık Ramazan K’ın ‘Çocuğun Cinsel İstismarı’ suçundan 15 yıl hapis ile cezalandırılmasına karar verdi.  Eskişehir’de 2018 yılının Şubat ayında 11 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayet edilen Ramazan K, 2 Şubat 2018’de tutuklanmıştı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı