HABER AKIŞI

İstişare toplantısı

 Tarih: 08-10-2018 04:00:00

Söğüt ilçesinde muhtarlarla düzenlenen toplantıda, üreticilerinin yaşadığı sıkıntılar, köylerindeki tarımsal üretim ve yapılabilecek tarımsal projeler hakkında istişareler yapıldı. Söğüt Kaymakamı Murat Öztürk, Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş ve muhtarların katıldığı toplantıda, Söğüt ilçesinin üreticilerinin yaşadığı sıkıntılar, köylerindeki tarımsal üretim ve yapılabilecek tarımsal projeler hakkında istişareler yapıldı. Fide, gübre ve ilaç fiyatları ile gerektiğinden fazla bilinçsiz ilaçlamanın zararlarının da konuşulduğu toplantıda aracılardan kaynaklanan pazarlama ve fiyat sorunlarının nasıl giderileceği konusunda görüşmelerde bulunuldu. Seralardaki bitki artıklarının uzaklaştırılması ve seraların temizliği hakkında bilgilendirmeler yapılırken; yem bitkisi dağıtımları ve meraların kullanımı hakkında görüşüldü. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı