istanbul escort
HABER AKIŞI

İstişare toplantısı

 Tarih: 08-10-2018 04:00:00

Söğüt ilçesinde muhtarlarla düzenlenen toplantıda, üreticilerinin yaşadığı sıkıntılar, köylerindeki tarımsal üretim ve yapılabilecek tarımsal projeler hakkında istişareler yapıldı. Söğüt Kaymakamı Murat Öztürk, Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş ve muhtarların katıldığı toplantıda, Söğüt ilçesinin üreticilerinin yaşadığı sıkıntılar, köylerindeki tarımsal üretim ve yapılabilecek tarımsal projeler hakkında istişareler yapıldı. Fide, gübre ve ilaç fiyatları ile gerektiğinden fazla bilinçsiz ilaçlamanın zararlarının da konuşulduğu toplantıda aracılardan kaynaklanan pazarlama ve fiyat sorunlarının nasıl giderileceği konusunda görüşmelerde bulunuldu. Seralardaki bitki artıklarının uzaklaştırılması ve seraların temizliği hakkında bilgilendirmeler yapılırken; yem bitkisi dağıtımları ve meraların kullanımı hakkında görüşüldü. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı