HABER AKIŞI

İstanbul’a yolculuk

 Tarih: 15-02-2018 04:00:00
Eskişehirsporlu taraftarlar lider Ümraniyespor karşılaşması için takımlarını yalnız bırakmama adına İstanbul’a yolculuk hazırlığı yapmaya başladı. Siyah kırmızılı taraftarlar sezon başından bu yana her maçta takımlarının yanında yer aldı. Geçen sezonda İstanbul’da oynanan maçta yine üzerlerine düşeni yapan taraftarlar bu kez İstanbul’dan zaferle döneceklerine inanıyorlar. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı