HABER AKIŞI

İsimleri yaşatılıyor

 Tarih: 16-07-2017 04:00:00

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışma ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde aziz vatan için canlarını feda eden şehitlerin isimleri, Bilecik İl Müftülüğü karşısındaki duvara ay yıldızlı bayrak ile birlikte yazıldı.  15 Temmuz hain darbe girişiminde büyük kahramanlıklarıyla tarihe isimlerini altın harflerle yazdıran şehitler, Bilecik Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile anılıyor ve hatırlatılıyor.
''Tüm Şehitlerimizi Rahmet ve Minnet Duygularıyla Anıyoruz'' ifadelerinin kullanıldığı çalışmada ayrıca, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın, ''Unutmadık, Unutmayacağız; Biz Biriz, Birlikte Bilecik'iz, Birlikte Türkiye'yiz'' mesajına yer verildi. Öte yandan vatandaşlar ise, gerçekleştirilen çalışmanın güzel ve anlamlı olduğunu belirterek, şehitleri rahmet ve minnet duygularıyla tekrar hatırladıklarını belirttiler. 

  SİYASET HABERLERİ
Kılıçdaroğlu’na tam destek Kılıçdaroğlu’na tam destek Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve ilçe örgütleri dün parti binasında bayramlaş..
Destici’den uyarı Destici’den uyarı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir İl Başkanlığ..
Belediyeleri alacağız Belediyeleri alacağız Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Eskişehir İl Başkanlığının düzenledi..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı