HABER AKIŞI

İşçinin yüzü güldü

 Tarih: 14-02-2018 04:00:00
Belediye İş Sendikası’nın Beylikova Belediyesi ile devam ettiği Toplu İş Sözleşmesi mutlu sonla sonuçlandı.

Sözleşmede yer alan tüm maddelerde mutabakat sağlandığı bildirildi. Sözleşmede işçilerin maaşlarına ve sosyal haklarına 1. yıl için yüzde 17, ikinci yıl için ise yüzde 20 zam ve artış sağlandı. Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Güney Demirdaş, “İşçisinin emeğinin karşılığını vererek hakkını gözeten, halkıyla işçisiyle el ele gönül gönüle olan Beylikova Belediye Başkanımız Özkan Alp’e işçi arkadaşlarımız ve sendikam adına teşekkür eder, Toplu İş Sözleşmesi’nin işçi arkadaşlarımıza ve belediyemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.   Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ise,” Elimizden geldiğince çalışanlarımızın lehine, gücümüz nispetinde iyileştirilme yapılmasına dikkat ediyoruz. Bu sözleşmenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı