HABER AKIŞI

İnşaat Fuarına 21 bin ziyaretçi

 Tarih: 19-11-2019 04:00:00

Eskişehir’de bu yıl ilk kez düzenlenen TÜYAP Eskişehir İnşaat Fuarı, ETO – TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Eskişehir İnşaat Fuarı 21 bin 435 kişi tarafından ziyaret edildi. Eskişehir de bu yıl ilk kez düzenlenen Tüyap Eskişehir İnşaat Fuarı katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin memnuniyeti ile son buldu. Yapı malzemelerinden mutfak, banyo, seramik, vitrifiye ürünlerine, yapı kimyasallarından prefabrik beton yapı elemanlarına, çevre düzenlemelerinden peyzaj, kent mobilyalarına, aydınlatma ünitelerinden güvenlik sistemleri, çatı ve cephe kaplamalarına, izolasyondan dekorasyon üniteleri, pencere kapı aksesuarları, enerji ve soğutma sistemlerine kadar pek çok firma temsilcisini bir araya getiren fuar, büyük ilgi gördü. Fuarda Kütahya, Afyon, Bilecik, Bursa ve Isparta’dan gelen yurtiçi heyetlerdeki inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, mimarlar, müteahhitler ve iş adamları katılımcı firmalar ile ürün ve hizmetleri hakkında verimli görüşmeler gerçekleştirerek önemli iş bağlantıları kurdular. Kurulan ticari bağlantılar pek çok ürün satışı ve anlaşmanın gerçekleşeceğinin sinyallerini verdi.Eskişehir İnşaat Fuarı’nı çoğunluğu profesyonellerden oluşan 21.435 kişi ziyaret etti. Eskişehir İnşaat Fuarı’nda 4 gün boyunca büyük ilgi gören etkinlikler de düzenlendi. Fuarda ana teması deprem ve inşaat olan etkinliklere de yer verildi. Türkiye’de son aylarda gündeme oturan deprem konusunda Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nden akademisyenler konferans ve panellerde konuşmacı oldu. Ziyaretçilerin ve katılımcıların beğenisi ile son bulan ve 2020 yılı hazırlıklarına şimdiden başlanan TÜYAP Eskişehir İnşaat Fuarı, 12 – 15 Kasım 2020 tarihinde yeniden ziyaretçiler ile buluşacak. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Emeklilerin yüzü gülmeli Emeklilerin yüzü gülmeli Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Eskişehir Şube Başkanı Arif Duru, emeklilerin h..
Karardan hemen vazgeçilsin Karardan hemen vazgeçilsin Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur..
Başkan Çalışkan Seyitgazi’de Başkan Çalışkan Seyitgazi’de AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte..
Virüs gölgesinde festival Virüs gölgesinde festival Sivrihisar ilçesinde temsili Nasreddin Hoca eşliğinde Korona virüs salgınının so..
HABER ARŞİVİ
Yukarı