istanbul escort
HABER AKIŞI

İnönü'de iftarlara devam

 Tarih: 14-05-2019 04:00:00

Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından ilçede devam ettirilen ‘Geleneksel Mahalle İftarları’ Yörükyayla ve Seyitali mahallerin ardından Esnemez mahallesi ile sürdü.  Esnemez Mahallesindeki iftar programına İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, İnönü Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Nuri Kahya, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Mustafa Tunçer, AK Parti İnönü Kadın Kolları Başkanı Sibel Zeybek, MHP İnönü İlçe Başkanı Sadık Önal, Esnemez Mahalle Muhtarı Hamdi Coşkun ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Dualar eşliğinde açılan oruçlar sonrası Başkan Bozkurt, Esnemez Mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini dinledi. Masaları tek tek dolaşan Başkan Bozkurt; “Ramazan ayınız mübarek, oruçlarınız kabul olsun. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Ramazan paylaşmaktır. Gönüllerimizde bir, soframızda bir” ifadelerini kullandı.

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok SARAR ÇİFTİ REHİN ALINARAK SOYULDU Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, mask..
VATAN SEVGİSİ  BEDEL İSTER VATAN SEVGİSİ BEDEL İSTER Şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen iftar da konuşan Tuğgeneral Gürhan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı