HABER AKIŞI

İnönü’de coşkulu kutlama

 Tarih: 20-05-2018 04:00:00
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. Yıldönümü İnönü İlçesi’nde coşkuyla kutlandı.

Tören İnönü İlçesi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı. Çelengin sunumun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı okunduktan sonra, ilçe kaymakamı Mustafa Taş ve Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, öğrencilerin ve ilçe halkının bayramını kutladı.

Törende günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Kuzey Aydın yaptı. Tören, Vehbi Koç Ortaokulu, İnönü Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Nene Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırladıkları programlar; İnönü Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan halkoyunları gösterisi ile devam etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı