HABER AKIŞI

İlk yardım eğitimi

 Tarih: 29-01-2018 04:00:00

Bozüyük'te Engelliler Dayanışma Derneği ve Rotary Kulübü işbirliği ile Bozüyük Atlantis İlk Yardım Merkezi Eğitmeni Tuğba Arslan tarafından dernek üyelerine ilk yardım eğitimi verildi. Dernek etkinlik salonunda verilen eğitimde yaklaşık 40 engelli birey ve ailesi acil durumlarda ilk yardım konusunda neler yapılması gerektiği hakkında bilgilendirildi. Engelli ailelerinin büyük önem verdiği ve dikkatle takip ettikleri eğitimin oldukça yararlı olduğu belirtildi. Dernek Başkanı İsmail Çelik, kendilerine gösterilen toplum duyarlılığından dolayı kulüp yöneticileri ve ilk yardım eğitmeni Tuğba Arslan’a teşekkür etti. Bu gibi eğitimlerin dernek üyeleri açısından oldukça faydalı olduğunu belirten Başkan Çelik, talep geldiğince ve imkanlar çerçevesinde bu ve benzer eğitimlere devam edeceklerini söyledi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı