istanbul escort
HABER AKIŞI

İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye

 Tarih: 16-07-2018 04:00:00
Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması üzerinde oy çıkan Seyitgazi ilçesine gerçekleştirdi.

SEÇİM ÖNCESİ SÖZ VERDİ

Seçimler öncesinde de ziyaret sözü veren AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, AK Parti İl Başkanı Murat Özcan, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın düzenlenen toplantıda Seyitgazili muhtarlarla bir araya geldi. 
Milletvekili Emine Nur Günay SEYMEK (Seyitgazi Meslek Edindirme Kursu) toplantı salonunda Seyitgazili muhtarlarla bir araya gelerek ilçenin sorunlarına ilişkin görüşme gerçekleştirdi. Milletvekili Emine Nur Günay Eskişehir’in ilçelerinin sorunlarını takip ettiklerini ancak Seyitgazi ilçesinde gerçekleştirilmesi planlanan yatırımları yakından takip ettiğini dile getirdi. 

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
Eskişehir’de büyük bir başarı ile seçimlerden zaferle çıktığını belirttiği Seyitgazi ilçesine teşekkür ettiğini de ifade eden Günay, “Seçimler öncesi bir söz vermiştim, İlk ziyaretimi Seyitgazi’ye yaparak sözümü tutmuş oldum. Seyitgazi’de olmak bizim için büyük bir guru ve onur. Burada bir kez daha sizlere çok teşekkür ediyoruz verdiğiniz destek için. Seçimleri geride bıraktık, Sayın Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçilmesini sağlamak en büyük hedefimizdi. Sizlerle birlikte milletimizin sayesinde bunu gerçekleştirdik. İkinci hedefimiz Eskişehir’den en fazla milletvekilini çıkarmaktı, Cumhur İttifakı olarak 4 milletvekilimiz var. Ama Ak Parti olarak da 4. Milletvekilimizi çok az bir fark ile çıkartamadık. Bu hiç önemli değil, inşallah hep birlikte el ele çalışacağız ve bununda meyvelerini görüyoruz. Ben buradan teşkilatlarımıza da çok çok teşekkür ediyorum. Çok güzel çalışmalar yaptık, zaten ilçe başkanımızla sürekli irtibat halindeyiz. Belediye başkanlarımız ve teşkilatımızın uyumlu çalışması bizler içinde enerji kaynağı oluyor. Biz 24 Haziran’ı geçirdik, şimdi ‘yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı’ diyerek ‘yola devam’ diyoruz” dedi.  

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı