HABER AKIŞI

İlk mahsul Borsa’da

 Tarih: 06-06-2018 14:20:27
Sezonun ilk mahsulü arpa Ticaret Borsası’nda yapılan açık artırma ve törenle satıldı.

Danişment Mahallesi’nde 5 ton ilk arpa mahsulünü Borsa’ya getiren üretici Osman Öztürk’ün mahsulü ilk işlem olarak kayıtlara geçti. Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen ilk mahsul törenine katılan AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “İlk mahsulümüzün hayırlı bereketli olmasını diliyorum. Bu mübarek Ramazan ayında inşallah bereketini kat kat arttırsın. Bizler her zaman çiftçimizin yanındayız. Çiftçilerimizin refah düzeyini artırmak en büyük hedefimiz.  Yaklaşan Ramazan Bayramı’nızı da şimdiden kutluyorum” dedi. Törene AK Parti Genel Başkan yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ta ve eski Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı katıldı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı