istanbul escort
HABER AKIŞI

İlk mahsul Borsa’da

 Tarih: 06-06-2018 14:20:27
Sezonun ilk mahsulü arpa Ticaret Borsası’nda yapılan açık artırma ve törenle satıldı.

Danişment Mahallesi’nde 5 ton ilk arpa mahsulünü Borsa’ya getiren üretici Osman Öztürk’ün mahsulü ilk işlem olarak kayıtlara geçti. Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen ilk mahsul törenine katılan AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, “İlk mahsulümüzün hayırlı bereketli olmasını diliyorum. Bu mübarek Ramazan ayında inşallah bereketini kat kat arttırsın. Bizler her zaman çiftçimizin yanındayız. Çiftçilerimizin refah düzeyini artırmak en büyük hedefimiz.  Yaklaşan Ramazan Bayramı’nızı da şimdiden kutluyorum” dedi. Törene AK Parti Genel Başkan yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ta ve eski Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı katıldı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı