HABER AKIŞI

İlk kutlama Yalçın’dan

 Tarih: 14-05-2018 12:18:08
AK Parti Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Anneler Günü programı kapsamında Eskişehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yeni doğum yapmış anneleri ziyaret etti.

Başkan Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, yeni doğum yapmış annelerin bu özel günlerini hazırladıkları hediyelerle kutladılar. Yeni annelere hayırlı olsun dileklerini ileten Yalçın, "Annelerimiz insanoğlunu dünyaya getirmekle onurlandırılmış en kıymetli varlıklarımızdır. Yılmadan ve yorulmadan bizlere iyiyi, doğruyu, güzeli öğreten hayattaki ilk öğretmenimiz annelerimizi yılın sadece bir gününde değil her gününde hatırlamalıyız. Sevgi, saygı ve minnet duygusuyla her zaman onların yanında olduğumuzu göstermek hepimizin en önemli vazifesidir. Bu özel günde ilk defa ve tekrar anne olan kadınlarımızı ziyaret ederek sevinçlerine ortak olduk. Her evladımızın vatana, millete ve ailesine hayırlı evlatlar olmasını diliyorum. Bu vesileyle ebediyete intikal etmiş bütün annelerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum" açıklamalarında bulundu.  Yeni doğum yapan anneler de Anneler Günü'nde gelen sürpriz ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade ederek, Başkan Yalçın’a teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı