istanbul escort
HABER AKIŞI

İlçeler TBMM’ye gitti

 Tarih: 25-10-2018 04:00:00
Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti.

12 ilçe dernek başkanı ve 2 vakıf başkanından oluşan Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nu ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirten CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü “Eskişehir’i güçlü kılan kültürel özellikleri, dayanışma ve birlik içinde temsil eden platform yöneticileri ile bir araya geldik. Eskişehir adına başarılı çalışmalara imza atacağını düşündüğüm platforma bizler de katkı ve destek vereceğiz.” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu yönetim kurulu üyelerini Meclis’te ağırlamaktan dolayı büyük onur duyduklarını vurgulayarak “İnönü, Çifteler, Alpu, Beylikova, Alpu, Balkan Derneklerimiz ve Seyitgazi, Sivrihisar Vakfı’nın değerli yöneticileriyle hemşerilerimizin talep ve beklentilerini konuştuk. Ziyaretleri ve kıymetli paylaşımları için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı