istanbul escort
HABER AKIŞI

İlçeler TBMM’ye gitti

 Tarih: 25-10-2018 04:00:00
Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. Jale Nur Süllü ve Utku Çakırözer’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret etti.

12 ilçe dernek başkanı ve 2 vakıf başkanından oluşan Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nu ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyduklarını belirten CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü “Eskişehir’i güçlü kılan kültürel özellikleri, dayanışma ve birlik içinde temsil eden platform yöneticileri ile bir araya geldik. Eskişehir adına başarılı çalışmalara imza atacağını düşündüğüm platforma bizler de katkı ve destek vereceğiz.” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu yönetim kurulu üyelerini Meclis’te ağırlamaktan dolayı büyük onur duyduklarını vurgulayarak “İnönü, Çifteler, Alpu, Beylikova, Alpu, Balkan Derneklerimiz ve Seyitgazi, Sivrihisar Vakfı’nın değerli yöneticileriyle hemşerilerimizin talep ve beklentilerini konuştuk. Ziyaretleri ve kıymetli paylaşımları için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı