HABER AKIŞI

İktidar yerelden geçer

 Tarih: 14-08-2018 04:00:00

CHP Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu. İlçe Başkanı, Sayın Dt. Veysel Gönülal,  ilçe örgütü ve partililerin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Dr. Jale Nur Süllü, son günlerde ülkede yaşanan ekonomik kriz ve ülke gündemini değerlendirerek yaklaşan yerel seçimler ile ilgili görüşlerini paylaştı.  Cumhuriyet Halk Partisi’nin her zaman vatandaştan yana olan politikalarının iyi anlatılması için,  daima ülke ve vatan sevgisini ön planda tutan CHP’lilere bugün daha çok iş düştüğünü dile getiren Dr. Jale Nur Süllü, iktidarın yolunun yerelden geçtiği bilinci ile daha çok çalışmamız gerekiyor dedi. Ereğli’lide Cumhuriyet Halk Partililerin büyük ilgi ve sevgisinden mutluluk duyduğunu belirten Süllü, mecliste de Ereğlilerin sesi olacağının sözünü verdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı