istanbul escort
HABER AKIŞI

İktidar yerelden geçer

 Tarih: 14-08-2018 04:00:00

CHP Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, iki günlük ziyaret için bulunduğu Konya Ereğli’de Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek partililerle buluştu. İlçe Başkanı, Sayın Dt. Veysel Gönülal,  ilçe örgütü ve partililerin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Dr. Jale Nur Süllü, son günlerde ülkede yaşanan ekonomik kriz ve ülke gündemini değerlendirerek yaklaşan yerel seçimler ile ilgili görüşlerini paylaştı.  Cumhuriyet Halk Partisi’nin her zaman vatandaştan yana olan politikalarının iyi anlatılması için,  daima ülke ve vatan sevgisini ön planda tutan CHP’lilere bugün daha çok iş düştüğünü dile getiren Dr. Jale Nur Süllü, iktidarın yolunun yerelden geçtiği bilinci ile daha çok çalışmamız gerekiyor dedi. Ereğli’lide Cumhuriyet Halk Partililerin büyük ilgi ve sevgisinden mutluluk duyduğunu belirten Süllü, mecliste de Ereğlilerin sesi olacağının sözünü verdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı