HABER AKIŞI

Hurda araçlar tek tek toplandı

 Tarih: 25-07-2020 11:52:45
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından vatandaşların şikayetleri arasında yer alan, suç işlenme riski bulunan hurda araçlar tek tek kaldırıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce suç ve suçlularla mücadele kapsamında mahalle sakinlerinin öncelikli şikayetleri arasında yer alan, suç işlenme riski bulunan, özellikle çocuklar için tehlike teşkil eden, şehir estetiğini bozarak görüntü kirliliğine sebebiyet veren metruk araçların kaldırılmasına yönelik çalışma başlattığı bildirildi. Emniyetten alınan bilgide şu görüşlere yer verildi: “Vatandaşlarımız tarafından şikâyete konu olan hurda araçların ve ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar sonucu tespiti yapılan atıl durumda bulunan hurda araçların, genel asayiş ve terör suçları bakımından risk oluşturduğundan ve çevre kirliliğine sebebiyet vermesinden dolayıAtıl vaziyette bulunan (267) adet metruk-hurda aracın 259 tanesi bulundukları yerden kaldırılmış, 8 adet aracın ise bulundukları yerden kaldırılma çalışmaları devam etmektedir.Vatandaşlarımızın desteğiyle, halkımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir.”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Keski..
Gökyüzünde tarihi gece Gökyüzünde tarihi gece Eskişehir’de Perseid Meteor Yağmuru gözlemi için Yusuflar Mahallesi’nde kamp kur..
Yeni projeler masada Yeni projeler masada Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ve b..
EFSAD’dan Ataç’a ziyaret EFSAD’dan Ataç’a ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği Başk..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı