istanbul escort
HABER AKIŞI

Hoş geldin buluşması

 Tarih: 17-10-2018 04:00:00
 
İnşaat Mühendisleri Odasının Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümüne yeni başlayan öğrencilerle bir araya geldiği geleneksel tanışma kahvaltısı, Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitelerinden 160 a yakın öğrenci, iki üniversitenin bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve Şube Yönetim Kurulu katılımıyla gerçekleştirildi. Öğrenci üyeler arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen kahvaltıda İMO Yönetim Kurulu Üyeleri öğrencilere oda ve meslek hakkında bilgi verirken, öğrenci üyeler de mesleki ve teknik konularda merak ettikleri konuları deneyimli mühendis üyelere sorma fırsatı buldu. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı