HABER AKIŞI

Hoş geldin buluşması

 Tarih: 17-10-2018 04:00:00
 
İnşaat Mühendisleri Odasının Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümüne yeni başlayan öğrencilerle bir araya geldiği geleneksel tanışma kahvaltısı, Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversitelerinden 160 a yakın öğrenci, iki üniversitenin bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve Şube Yönetim Kurulu katılımıyla gerçekleştirildi. Öğrenci üyeler arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla düzenlenen kahvaltıda İMO Yönetim Kurulu Üyeleri öğrencilere oda ve meslek hakkında bilgi verirken, öğrenci üyeler de mesleki ve teknik konularda merak ettikleri konuları deneyimli mühendis üyelere sorma fırsatı buldu. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı