HABER AKIŞI

Hoca’dan altın tavsiyeler

 Tarih: 08-11-2019 04:00:00

Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyeler Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik çalışmalarını yerinde incelemek için kentimizi ziyaret etmeye devam ediyor.

Son olarak Amasya Belediye Başkanı Danışmanı Ahmet Yenihan, beraberindeki heyet ile birlikte Eskişehir’e geldi. Tarihi Odunpazarı Bölgesi, müzeler, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Porsuk Çayı ve çevresi olmak üzere kentin dört bir yanındaki çalışmaları yerinde inceleyen heyet, son olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Yenihan’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Büyükerşen, “Amasya küçük ama tarihi açıdan önemli kentlerimizden birisi. İnanıyorum ki başarılı bir yerel yönetim ile Amasya’nın turizm potansiyeli de artacaktır. Turizmin gelişmesi ve şehre gelen turistlerin artmasıyla birlikte esnafın da yüzü gülecektir. Ayrıca ‘Şehir Öğretir’ misyonuyla çocuklara, gençlere ve kadınlara yönelik ücretsiz kurs imkanlarını genişletmeli ve kültür sanat faaliyetlerine ağırlık vermelisiniz” dedi. (Özdemir Uçak)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı