istanbul escort
HABER AKIŞI

Hizmete girdi

 Tarih: 18-02-2019 04:00:00

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Bozüyük Sosyal Hizmet Merkezi düzenlenen törenle hizmete girdi. Kasımpaşa Mahallesi Org. Hüseyin Kıvrıkoğlu Caddesi’nde hizmete giren Bozüyük Sosyal Hizmet Merkezi’nin açılış törenine Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, İlçe Müftüsü Mustafa Topal, Engelliler Derneği Başkanı İsmail Çelik ve davetliler katıldı. Açılış töreninde ilk olarak söz alan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü’nün ilçeye hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek değerli hizmetler vermesini dileğinde bulundu. Kaymakam Hasan Yaman da devletin en önemli ilkelerinden birisinin sosyal devlet ilkesi olduğunu belirterek merkezde engelli bakım işleri ve diğer işlemlerin yapılacağını bildirdi.  Törende son olarak davetlilere hitap eden Bilecik Valisi Bilal Şentürk ise Sosyal Hizmet Merkezinin, Bozüyük, Söğüt, Pazaryeri ve İnhisar ilçelerinde sosyal desteğe ihtiyacı olan vatandaşlara hizmet vereceğini söyledi. Sosyal devlet ve sosyal destek uygulamasının geniş bir alanı kapsadığını ifade eden Vali Şentürk, “Devletimizin imkan ve kabiliyetlerini, layıkıyla ve içtenliğimizle uyguladığımız zaman, sosyal desteğe ihtiyaç duyanları kucakladığımız zaman, bunları doğru kişilere doğru yerlerde doğru zamanlarda ulaştırıldığında bu merkezler anlamlı hale gelecektir. Burada uygulayıcılara ve yerel yöneticilerimize de sorumluluk düşüyor. Eksiklerimizi, el birliğiyle gönül rahatlığı içerisinde giderecek imkanlarımız var. Devletin sağladığı çok geniş imkanlar var. Yaklaşık 384 engelli vatandaşımız ile 104 civarında devlet desteğinde olan çocuğumuz hizmet alacak. Bu sayı artabilir veya eksilebilir ama anlamlı olması samimiyete bağlı. Samimi olarak herkesi kucaklayan bir merkez olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların bitiminde İlçe Müftüsü Mustafa Topal’ın duasının ardından Vali Şentürk, Milletvekili Yağcı, Kaymakam Yaman ve beraberindekiler merkezin açılışını gerçekleştirerek Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hatice Dost’tan bilgi aldı. Vali Şentürk daha sonra Milletvekili Yağcı, Kaymakam Yaman ve Belediye Başkanı Bakıcı ile birlikte Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı İsmail Çelik ve üyeleriyle sohbet etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı