istanbul escort
HABER AKIŞI

Hırs, mücadele

 Tarih: 17-10-2018 12:38:00  -   Güncelleme: 17-10-2018 12:58:01
Eskişehirspor’un sezonun ilk yarısını her maçtan puan alarak tamamlamak için büyük çaba gösteren genç oyuncular bunu başarmaya niyetli.

Takımın en büyük kozları olarak sezon başından bu yana gösterdikleri performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Feyzi Yıldırım ile Mehmet Özcan Altınordu karşısında sahaya puanlar için çıkacaklarını bunu da başaracaklarını ifade ettiler.

Taraftarların desteğine her maçta ihtiyaçlarının olduğuna dikkat çeken bu ikili sezonun ilk yarısını istedikleri yerde tamamlamak için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı