HABER AKIŞI

hipodrom mübarek

 Tarih: 21-05-2018 04:00:00
EKİLİ ALANLARDA
Eskişehir’de son dönemde başıboş köpeklerin ardından şimdi de atlar sorun olmaya başladı. Özellikle Tepebaşı ve Odunpazarı’nın kenar semtlerinde kalan Fevziçakmak ile 71 Evler Mahallelerinde başı boş at sorunu giderek artıyor. Tepebaşı Bölgesi’nde Çiftçi Mallarını Koruma Başkanlığı başlattığı mücadelenin sonucunu almaya başladı. Ekili tarlalarda otlayan onlarca at yakalandı.
HER TARAF DOLU
Çiftçi Mallarını Koruma Başkanlığı görevlisi bekçilerin Tepebaşı bölgesinde başta Fevziçakmak, Sakintepe, Muttalip gibi bölgelerdeki denetimleri sıklaştı. Yakalanan çok sayıda at ortaya hipodromu andıran görüntüler çıkmasına neden oldu. Görevliler yakaladıkları atları Büyükşehir Belediyesi ekiplerine vererek aşılanması ve küpelenmesini sağladı. Ayrıca sahibi bulunan atlar için de 159 TL idari para cezası kesildi. (Özdemir Uçak)
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı