istanbul escort
HABER AKIŞI

HidroAna ekibi Ataç’a gitti

 Tarih: 22-07-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç; Anadolu Üniversitesi’nin hidrojen enerjili araç projesi “HidroAna” takımını ağırladı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan, hidrojen enerjili araç projesi “HidroAna” takımını makamında kabul etti. Ziyarette HidroAna Enerji Verimlilik Projesi Takımı adına konuşan Beyza Lik, tasarladıkları aracın Londra’da düzenlenen ve 15 ülkeden 140 takımın katıldığı yarışmada kendi kategorisinde 8.’lik derecesi elde ettiğini belirterek, Başkan Ataç’a araç hakkında bilgiler verdi. Lik, geliştirdikleri aracın 1 metreküp hidrojen gazı ile 313 kilometre mesafe alarak derece kazandığını ifade etti. Üniversite öğrencilerini başarılarından ötürü tebrik eden Başkan Ataç ise, “Gerekli imkanlar sağlandığında bizim gençlerimizin ne büyük başarılar elde edebileceği ortada. Bilim, akıl ve çalışkanlık ile hareket eden bir ekibin başarısız olması söz konusu olamaz. Sizlerle gurur duydum, şehrimiz adına tebrik ediyorum” dedi. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı