HABER AKIŞI

Herşey çocuklar için

 Tarih: 22-12-2016 12:14:23
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi personeli Fatih Uysal'ın, 10 yıllık çalışmalarından oluşan ‘Bir Zamanlar’ isimli fotoğraf sergisinde satılan her fotoğrafın geliri hastane içinde bulunan hasta çocukların eğitimi için kullanılacak.

Osmangazi Üniversitesi Sanat Galerisi’nde açılan sergide, geçmiş ve geleceğin karşılaştırıldığı birçok fotoğraf bulunuyor. Her bir fotoğrafın üzerinde en az 10 yıllık bir emeğin oluştuğu çalışmalarında sanatçı Fatih Uysal, bir objeyi ya da insanı aynı açı ile çekerek, zamanın etkilerini gözler önüne seriyor. Bir çiçeğin solma evresi, demiryolu raylarının zaman içinde işlevini yitirmesi ve bir tahta duvarın uzun yıllar sonra çürüyüp dökülmeye başlaması gibi farklı temalarda fotoğraflar çeken Uysal, yaşamı adeta kronolojik sırayla sanatseverle buluşturuyor. Ayrıca ESOGÜ Tıp Fakültesi personeli ve fotoğraf sanatçısı olan Fatih Uysal, açtığı sergide, satışa çıkardığı fotoğraflardan elde edilecek gelir ile bulunduğu hastanede okul eğitimlerini almak zorunda olan hasta çocukların eğitim masrafları için kullanacak.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı