HABER AKIŞI

Herşey çocuklar için

 Tarih: 22-12-2016 12:14:23
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi personeli Fatih Uysal'ın, 10 yıllık çalışmalarından oluşan ‘Bir Zamanlar’ isimli fotoğraf sergisinde satılan her fotoğrafın geliri hastane içinde bulunan hasta çocukların eğitimi için kullanılacak.

Osmangazi Üniversitesi Sanat Galerisi’nde açılan sergide, geçmiş ve geleceğin karşılaştırıldığı birçok fotoğraf bulunuyor. Her bir fotoğrafın üzerinde en az 10 yıllık bir emeğin oluştuğu çalışmalarında sanatçı Fatih Uysal, bir objeyi ya da insanı aynı açı ile çekerek, zamanın etkilerini gözler önüne seriyor. Bir çiçeğin solma evresi, demiryolu raylarının zaman içinde işlevini yitirmesi ve bir tahta duvarın uzun yıllar sonra çürüyüp dökülmeye başlaması gibi farklı temalarda fotoğraflar çeken Uysal, yaşamı adeta kronolojik sırayla sanatseverle buluşturuyor. Ayrıca ESOGÜ Tıp Fakültesi personeli ve fotoğraf sanatçısı olan Fatih Uysal, açtığı sergide, satışa çıkardığı fotoğraflardan elde edilecek gelir ile bulunduğu hastanede okul eğitimlerini almak zorunda olan hasta çocukların eğitim masrafları için kullanacak.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı