HABER AKIŞI

Herkes rahat olsun

 Tarih: 01-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor cephesinin en büyük sorunu olan mali krizi aşabilmek için kolları sıvayan başkan Halil Ünal ve arkadaşları bu durumu aşabilmek için sürekli istişare halindeler. 
Siyah kırmızılı takımda gerekli ödemelerin yapılabilmesi adına arayışlarını devam ettiren ve kadroda yer alan tüm oyuncuların ödemelerini gününde yapabilmek için büyük gayret gösteren Başkan Ünal, “Biz buraya görevden kaçmak için değil görevi yapmak için geldik. Bizim için kim ne söylerse söylesin Eskişehirspor bizim evladımız gibidir. Herkes rahat olsun. Biz içinden çıkılmaz durumu düzelterek tüm takımımızla camiamızla birlikte bu zorlukları aşacağımıza inanıyoruz. Ekibim ve ben 2018 yılını başarı ile tamamlayacağımıza inanıyoruz” dedi. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı