istanbul escort
HABER AKIŞI

Her mahalleye eşit hizmet

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı bölgesinde de Eskişehir’de de birçok mahallenin hizmet alamadığını, 31 Mart seçimleri sonrasında Cumhur İttifakı adaylarının kazanmasıyla birlikte şehrin tamamında hak ettiği hizmeti almayan herhangi bir mahallenin kalmayacağını söyledi. Tuç “31 Mart’ta sizlerden aldığımız yetkiyle heykel belediyeciliğinin yerini hizmet belediyeciliği alacak” diye konuştu. Muttalip Mahallesi’ni Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı ve AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ile birlikte ziyaret eden Hasan Tuç, şehrin birçok mahallesinin belediyecilik hizmetlerinden mahrum bırakıldığının altını çizdi. Belediyecilik hizmetleri bakımından geri kalan Eskişehir’in diğer şehirlerle ekonomik anlamda da yarışamaz hale düştüğünü ifade eden Tuç “Ne yazık ki Eskişehir ne belediyecilik hizmetleri ne de ekonomik kalkınmışlık bakımından yarışan şehirler içinde bugün. Biz 31 Mart seçimlerinde sizlerin oyları ile yönetime geldiğimizde belediyecilik hizmetlerini olması gereken seviyeye getireceğiz, her mahalleye ulaştıracağız. Şehrin kenar mahalleleri de bu hizmetlerden yararlanacak. Belediyecilik hizmetlerinde başka şehirlerle yarışmaya ve onları geçmeye başlayınca Eskişehir de ekonomik olarak diğer şehirleri geride bırakacak.Bizim belediye başkanlığımızda inşallah Muttalip ayağa kalkacak. Yeşiltepe ayağa kalkacak. Fevzi Çakmak ayağa kalkacak. Şarhöyük ayağa kalkacak. Bugüne kadar merkezdeki birkaç mahalle hizmetten faydalandı. Biz bu hizmetleri her mahalleye ulaştıracağız. Heykel belediyeciliği gidecek yerine hizmet belediyeciliği gelecek” diye konuştu.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı