istanbul escort
HABER AKIŞI

Her mahalleye eşit hizmet

 Tarih: 11-03-2019 04:00:00

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı bölgesinde de Eskişehir’de de birçok mahallenin hizmet alamadığını, 31 Mart seçimleri sonrasında Cumhur İttifakı adaylarının kazanmasıyla birlikte şehrin tamamında hak ettiği hizmeti almayan herhangi bir mahallenin kalmayacağını söyledi. Tuç “31 Mart’ta sizlerden aldığımız yetkiyle heykel belediyeciliğinin yerini hizmet belediyeciliği alacak” diye konuştu. Muttalip Mahallesi’ni Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı ve AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ile birlikte ziyaret eden Hasan Tuç, şehrin birçok mahallesinin belediyecilik hizmetlerinden mahrum bırakıldığının altını çizdi. Belediyecilik hizmetleri bakımından geri kalan Eskişehir’in diğer şehirlerle ekonomik anlamda da yarışamaz hale düştüğünü ifade eden Tuç “Ne yazık ki Eskişehir ne belediyecilik hizmetleri ne de ekonomik kalkınmışlık bakımından yarışan şehirler içinde bugün. Biz 31 Mart seçimlerinde sizlerin oyları ile yönetime geldiğimizde belediyecilik hizmetlerini olması gereken seviyeye getireceğiz, her mahalleye ulaştıracağız. Şehrin kenar mahalleleri de bu hizmetlerden yararlanacak. Belediyecilik hizmetlerinde başka şehirlerle yarışmaya ve onları geçmeye başlayınca Eskişehir de ekonomik olarak diğer şehirleri geride bırakacak.Bizim belediye başkanlığımızda inşallah Muttalip ayağa kalkacak. Yeşiltepe ayağa kalkacak. Fevzi Çakmak ayağa kalkacak. Şarhöyük ayağa kalkacak. Bugüne kadar merkezdeki birkaç mahalle hizmetten faydalandı. Biz bu hizmetleri her mahalleye ulaştıracağız. Heykel belediyeciliği gidecek yerine hizmet belediyeciliği gelecek” diye konuştu.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı