istanbul escort
HABER AKIŞI

HELAL OLSUN SİZE

 Tarih: 31-08-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da yeni sezonda forma giymek umuduyla sözleşme imzalayan ancak lisansları henüz çıkarılamadığı için ligde forma şansı bulamayan yeni transferlere kamuoyundan büyük destek var.

LİSANSLARI ÇIKMADI AMA…

Eskişehirspor’da yeni sezon öncesi imza atan 12 futbolcunun bugüne kadar lisansları çıkmadığı halde aidiyet duygusuyla hareket ederek sabır göstermeleri takdirle karşılanıyor. Yönetimin geçmiş futbolcu ve teknik adam alacakları sebebiyle muafakatname sorunu yaşayan yönetimin yeni transferlerin lisanslarının çıkarılması konusundaki çabaları dün akşam saatlerine kadar sürdü. Bu arada lisansları çıkmadığı için ligde forma şansı bulamayan bu futbolcuların dün akşam saatlerine kadar sabır göstermeleri taraftarında büyük sevgisine neden oldu.

ÇAPA: KARAKTERLİ BİR GURUP

Eskişehirspor teknik direktörü Fuat Çapa geçtiğimiz gün yaptığı değerlendirmede, “Ama biz son saniyeye kadar siz nasıl direniyorsanız, biz de direnmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Oyuncu arkadaşlarımıza gelince onlara da gönül koyamayız. Çünkü onlarda bu güne kadar ellerinden gelen fedakarlığı yaptılar. Bundan sonraki süreçte de burada olurlarsa tabii ki mutlu olacağız. Hepsi son derece karakterli bir gurup. Onların bugüne kadar gösterdikleri dirençte her türlü takdirin ötesinde” ifadelerini kullanmıştı.

PARANIZ ÖDENİR HAKKINIZ ASLA

Bu arada Eskişehirspor’da yeni transferlerin de aralarında bulunduğu isimlerin Salı günü yapılacak olan idmana çıkmama kararının ardından tesislerde buluşan bine yakın taraftarın futbolcu ve teknik heyete sevgi gösterilerinde bulunarak; “paranız ödenir, hakkınız asla” tezahüratlarında bulunması futbolcu ve teknik heyeti çok duygulandırmıştı. Eskişehirspor’un kaderi ise bugün belli olacak. Bu arada lisans sorunu çözülemediği son ana kadar bekleyen bazı futbolcuların da durumlarının ne olacağı merak ediliyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İKRAMİYE MÜJDESİ İKRAMİYE MÜJDESİ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “İkramiyeler konus..
Kar fena bastırdı Kar fena bastırdı Eskişehir'de sabaha karşı başlayan ve giderek şiddetini arttıran kar yağışı kent..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı