HABER AKIŞI

Hekimlerden uyarılar

 Tarih: 09-03-2017 04:00:00

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Kalp Hastalıkları Tiroid ( Guatr ) Diyabet ( Şeker Hastalığı ) tanı ve tedavileri konusunda Uzman Doktorlar tarafından bir konferans verdi. Taşbaşı Kültür Merkez Kırmızı Salonda büyük ilgi gören konferansta Yunus Emre Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doktor Mahmut Güneri, kalp hastalıkları konusunda geniş açıklamalarda bulundu. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanı Dr. Bengü Taşkıran ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanı Dr. Selvihan Beysel de şeker hastalıkları konusunda vatandaşlara önemli bilgiler aktardı. Büyük ilgi gören konferans, salonu dolduran vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi ve kalp hastaları ile şeker hastaları uzman doktorlardan zaman zaman bilgiler aldı.  HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı