HABER AKIŞI

Hedefimiz 100 bin hatıra bileti satmak

 Tarih: 24-06-2020 12:55:35
Başkan Mustafa Akgören, Erzurumspor maçı öncesi basılan 1000 adet hatıra biletler tükendi. Sezon sonuna kadar kalan 5 maçta hedeflerinin en az 100 bin hatıra biletini taraftarlarla şehirle buluşturmak istediklerini söyledi.

Başkan Akgören, “Eskişehirspor taraftarının vermiş olduğu güç ile kulübümüzü yaşatmaya çalışıyoruz. Erzurumspor maçı için hazırlanan 1000 adet hatıra biletleri kısa sürede tüketildi. Taraftarlarımızın ilgisi ve desteği için teşekkür ediyorum. Kalan maçlarımızın tamamı için hatıra biletleri satışa çıkaracağız. Bu biletlerin satışı konusunda Eskişehirspor taraftarlarının, Eskişehir’in kurum ve kuruluşlarının, Ticaret ve Sanayi odalarının, esnaf odalarının, Sanayi bölgesinin, sivil toplum kuruluşlarının ve derneklerinin ilgilerini bekliyoruz. İş dünyasının özellikle ilgisini bekliyoruz. Esnaf Odaları Başkanı Ekrem Birsen ile telefonla görüştük. 2 bin adet hatıra bileti gönder dedi. Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen ile görüştük. 2 bin bilet de o gönder dedi. İki telefonla dört bin hatıra bileti sattık. Diğer odalarında devreye girmesiyle kalan beş maçta en az 100 bin adet bilet satabileceğimizi ümit ediyorum. Buralardan gelen her bir kuruş Eskişehirspor için harcanacak. Atanmışlarla, seçilmişlerle, bütün STK’larla, odalarla el ele, omuz omuza verip aşacağız.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı