HABER AKIŞI

haydi beyler

 Tarih: 12-01-2018 04:00:00
2017-2018 sezonuna büyük sıkıntılarla giren kulübün kapanma noktasına geldiği anlarda sahip çıkılması sonrasında bu kez de puan silme cezalarıyla karşı karşıya kalan Eskişehirspor’da artık yüzler gülüyor. Halil Ünal ve ekibinin görevi devralmasının ardından yaşanan mali krizler şuan için aşılmış durumda. Özellikle eldeki mevcut kadroda yer alan profesyonel tüm oyuncuların kendilerini garanti altına almak için TFF’ye başvuru yaparak alacaklarının peşine düşenler kulübü zorda bırakma noktasına gelmişti. Bugün itibariyle artık Eskişehirspor’da kimsenin hiçbir futbolcunun alacağı kalmamış durumda. Bu saat itibariyle herkes gözünü kadroda yer alan sahada son sözü söyleyecek olan futbolculara çevrilmiş durumda. Kuruşu kuruşuna herkesin kulüpten alacaklarını tahsil etmesi sonrasında gözler futbolculara çevrilmiş durumda.  Artık herkes kafasını iki elinin arasına alıp sahaya çıkmadan önce bir kere değil, iki kere düşünmek zorunda kalacak. Bu takımın kaybetme lüksü kalmadı. Sorunları çözenlere verilecek tek hediye her maçtan alınacak puan yada puanlar. Söz sırası futbolculara geliyor. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı