istanbul escort
HABER AKIŞI

Hayallerini yazdılar

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Barbaros İlkokulu  öğrencileri, öğretmenleri ve Okul Müdürü Kenan Demirel nezaretinde hazırladıkları "Hayalime Kalem Değdi -1-" kitabını tanıtmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ı ziyaret etti. Kitaba ilişkin bilgi veren Okul Müdürü Kenan Demirel "Barbaros İlkokulu olarak "Hayalime Kalem Değdi -1- adını taşıyan kitabımızı çıkardık. Öğrencilerimizin yazılı ifade becerilerine ve sanatsal yeteneklerine katkı yapmayı kendimize hedef koyarak ve 'Barbaros İlkokulu Yazıyor ' sloganından yola çıkarak, 2016 yılında 'Hayalime Kalem Değdi' projemizi başlattık. Bu projemize gönül veren öğretmenlerimizden oluşan ekibimizin katkılarıyla, 3. ve 4. sınıf düzeylerinden 32 öğrencimizin öğrendiklerini hayalleriyle sentezleyerek yazdıkları öykülerle başladı. Kimisi kendisi kahraman oldu, kimisi ailesini, öğretmenini koydu yazdığı öyküye. Böylece eser; öğrencilerimizin hayal, yaşantı ve duygularını, içlerindeki sesle birleştirerek hikâyelere dönüştürmeleriyle oluşmuş oldu.Çocuklarımız hayal kurmaya devam edecekler ve biz de onların hayallerinin peşinde koşmalarına rehberlik edeceğiz." dedi. Öğrencilere ve kitabın hazırlanmasında katkısı olan öğretmenlerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Cırıt, okuma alışkanlığının birçok etken aracılığıyla okul başarısını etkilediğini vurgulayarak, kitabın tüm öğrencilere yararlı olmasını diledi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı