istanbul escort
HABER AKIŞI

Hayal satmanın hiçbir anlamı yok!

 Tarih: 30-11-2018 04:00:00  -   Güncelleme: 08-12-2018 13:32:09
  HABER VİDEOSU
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çapa, "Şuanda mevcut olan oyuncularımızın maaşını ödemiyoruz. Hayal satma veya insanlara bir şeyler vaat etmenin hiçbir anlamı yok" dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Ümraniyespor maçının değerlendirmesini yaparken “Maçtan önce belki herkes bir puana mutlu olabilecekti ki herkes maçtan önce bir puan dese havada kapardı” dedi.

 

Bir şeyler değişiyor

Ümraniye karşısında oyuncularının inanılmaz şekilde mücadele sergilediğine dikkat çeken Çapa, sahada artık birbirini anlayan, her geçen gün futbollarının üzerine koyan bir oyuncu grubuna sahip olduklarını söyledi. Skor dışındaki tüm gelişmelerin olumlu olduğunu ifade eden Çapa, “Gidişat gayet olumlu ama biz şuanda sadece o gelişmelere bakamayız. Aynı zamanda skora da bakmamız gerekiyor. Çünkü bulunmuş olduğumuz konum 2. devredeki süreci daha kolay geçirebilmek için skor odaklı da oynamamız gerekiyor" dedi.

 

Kaos ortamı oluşabilir

23 Aralık tarihine kadar yönetimin mutlaka lisans sorunlarını çözmesi gerektiğine işaret eden Çapa, “Çözülemez ise büyük bir kaos ortamı oluşur. Aynı duyguları aynı şeyleri Ağustos’ta yaşadıklarımı şimdi yaşamak istemiyorum. Hiç kimse yaşamak istemiyor. O açıdan şuanda bir şey söylemek çok temkinli. Yani imzalı evrakları görmediğim sürece benim için hiçbir şey yüzde 100 değil veya yüzde 70 değil, yüzde 80 değil. O başkanımızın yürütmüş olduğu bir alan. İnşallah 23 Aralık’a kadar bu sorunlar çözülür. Buradan herkes son karşılaşmadan giderken de tekrar geri gelme umuduyla gider. Eğer öyle olmayacak olursa da çok büyük bir kaos ortamı oluşur. Bu da bir gerçek" diye konuştu.

 

Maaşlarını ödeyemiyoruz

Fuat Çapa, kulübün zor günlerde olduğunu yineleyerek şuanda futbolcuların maaşlarının ödenmediğini söyledi.

Çapa, "Biz önce elimizdeki şuanda bulmuş olduğumuz ortamı bir değerlendirelim. Yani transferi açsak bizim için ne fayda sağlayacak? Şuanda mevcut olan oyuncularımızın maaşını ödemiyoruz. Elimizdeki transfer listesini açamadığımız oyuncuların maaşını ödeyemiyoruz. Teknik ekibin maaşını ödeyemiyoruz, personelin maaşını ödeyemiyoruz ve listeden bahsediyoruz. Bu hayal satma veya insanlara bir şeyler vaat etmenin hiçbir anlamı yok. Önce personelin, futbolcunun işte güvenlikçisinin maaşını ödeyelim ki icraya gelenleri kapıdan sokmayalım artık. Biraz hedefleri kenara koyalım. Biz önce var olmak için mücadelemizi verelim" dedi.

Kaynak : Yalın Haberler
Kaynak : https://www.yalinhaberler.com/

HABER ARŞİVİ
Yukarı